https://sklepagregatymalek.pl/public/assets/headers/platnosc.jpgProponujemy kilka form regulowania płatności za zakupy w naszym sklepie. Najwygodniejszą metodą płatności jest płatność elektroniczna, za pośrednictwem Przelewy24. Wybierając wpłatę z góry on-line lub płatność przy odbiorze gwarantujemy najszybszą realizację zamówienia. W sytuacji płatności w formie zwykłego przelewu bankowego realizujemy zamówienie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Z reguły trwa to 1 do 2 dni roboczych.

• Przelew zwykły – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w swoim banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, nasi pracownicy rozpoczną realizację Twojego zamówienia.

Dane do przelewu: Deutsche Bank, nr konta: 04 1910 1048 2785 4814 5445 0001


• Płatność elektroniczna (Przelewy24) – wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system dotPay, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.


• Zakupy na Raty – potrzebujesz gotówki na zakupy w naszym sklepie? Posiadamy umowę z największą firmą leasingową w Polsce - EFL Leasing, która należy do grupy Credit Agricole. Dzięki temu oferujemy Państwu zakup naszych produktów w korzystnym leasingu. W celu dokonania zakupu na raty prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym Działem Obsługi Klienta.


• Płatność przy odbiorze – zapłaty za przedmiot należy dokonać gotówką w obecności kuriera w przypadku wysyłki za pobraniem. Można również dokonać wpłaty osobiście (gotówką) w siedzibie naszej firmy.

https://sklepagregatymalek.pl/public/assets/ca.jpg